Apie Nortberg

 
______________________________________________________________________________________________
 
Nortberg prekės ženklas įkurtas 2011 metais, Lenkijoje. Mes greitai tapmo vienu pagrindinių virtuvės gartraukių gamintojų regione. Tai neabejotinai yra patenkintų klientų pripažinimas, bet taip pat įrodo, kad esame viena dinamiškiausiai besivystančių kompanijų, prekiaujančių virtuvės gartraukiais.
 
Esame populiarūs dėl to, kad taikome novatoriškus sprendimus. Deriname ne tik savo gaminių funkcionalumą ir modernų dizainą, bet ir aukščiausią kokybę bei prieinamas kainas. Savo veikloje daugiausia dėmesio skiriame klientų gerovei. Dėl šios priežasties Nortberg gartraukiai yra nuolat tobulinami taip, kad atitiktų pasaulio tendencijas ir netgi jas aplenktų.
 
Bendradarbiaujame su geriausiais dizaineriais ir vizionieriais. Mūsų gartraukiai yra ne tik unikalaus dizaino, bet ir aprūpinti patentuotomis oro srauto sistemomis, todėl jie yra vieni tyliausių rinkoje. Nortberg siūlomi produktai pasižymi patikimumu, šiuolaikiška forma, energijos vartojimo efektyvumu ir atitiktimi visoms Europos Sąjungos direktyvoms.
         
Lojalumą pirkėjams vertiname kaip sėkmės garantą, dėl kurio kiekvienais metais turime vis daugiau ir daugiau patenkintų klientų.
 

 

Rašyk
Skambink